Kadir Demirel
ÜCRETSİZ ÇEVİRİLER
   
Yahoo Messenger, 17 Temmuz 2018'de kapanıyor.
 


 

 


Turkce Foxit Reader

Ücretsiz Çeviriler

 

Attribute Changer Türkçe

Program: Attribute Changer
Sürüm: 9.50 
Yayın Tarihi: 4 Ocak 2020
İşletim Sistemi: Windows 7, 8, 8.1, 10 
(32 ve 64-bit sürümler destekleniyor.)
Boyut: 4,90 MB
Lisans: Ücretsiz
Üretici:
Romain Petges
Türkçeye Çeviren: Kadir Demirel


Attribute Changer, Çekçe, Danca, Hollandaca, İngilizce, Fransızca, Almanca, Macarca, İtalyanca, Lehçe, Portekizce (Brezilya), Rumence, İspanyolca, İsveççe ve Türkçe olarak kurulabilir ve kullanılabilir.

Attribute Changer is available in Czech, Danish, Dutch, English, French, German, Hungarian, Italian, Polish, Portuguese (Brazilian), Romanian, Spanish, Swedish and Turkish.


Attribute Changer Ana Sayfası:
https://www.petges.luAttribute Changer 9.50  / Yayın Tarihi: 4 Ocak 2020 (Çekçe, Danca, Hollandaca, İngilizce, Fransızca, Almanca, Macarca, İtalyanca, Lehçe, Portekizce (Brezilya), Rumence, İspanyolca, İsveççe ve Türkçe olarak kurulabilir ve kullanılabilir.)
Attribute Changer 9.50 Çok Dilde Kurulum Paketi indir (Windows 7, 8, 8.1 ve 10 için) (4.90 MB)

Attribute Changer 9.50 Kullanım Kılavuzu
Attribute Changer 8.70 Çok Dilde Kurulum Paketi indir (32 ve 64 bit Windows XP SP3, Vista, 7SP1, 8, 8.1 ve 10 için) (4.93 MB) Yayın Tarihi: 28 Temmuz 2017 (Çekçe, Danca, Hollandaca, İngilizce, Fransızca, Almanca, Macarca, İtalyanca, Lehçe, Portekizce (Brezilya), Rumence, İspanyolca ve Türkçe olarak kurulabilir ve kullanılabilir.)

Attribute Changer 8 Kullanım Kılavuzu
Windows'ta dosya ve klasör özniteliklerini değiştirmek, oldukça zahmetlidir - Attribute Changer bunu yaparken size yardımcı olacaktır.

Attribute Changer temel özellkleri, dosya ve klasörlerde standart öznitelikleri değiştirme (Salt okunur, Arşiv, Gizli, Sistem ve İndeks), tarihi ve saati değiştirme ile çevrimiçi yardımı içerir ve kabuk uzantısı olarak Windows kabuğu ile muntazam olarak bütünleşmiştir.

Daha ileri düzey seçenekler, NTFS disk bölümlerinde depolanan dosyaların sıkıştırılmasını ve sıkıştırılmış dosyaların açılmasını, kısmi tarih ve saat değişikliklerini, filtre kullanımını ve istisnaları içerir. Resim tarih ve saat damgaları, değiştirilebilir ve dosya tarih-saat damgaları ile eşleştirilebilir.

Dijital kamera ile çekilen resimler, EXIF bilgileri olarak da bilinen meta veriler içerirler. Resimlerin tarih ve saat damgaları, Attribute Changer kullanılarak değiştirilebilir. Bu bilgiler, mutlak, rölatif ve eşleştirme ayarları kullanılarak güncelleştirilebilir.

Attribute Changer'a yalnızca sürücülerin, klasörlerin ve dosyaların explorer içerik menülerinden erişilebilir.

Programın Yardım dosyası da Türkçeye çevrilmiştir.  Yardım dosyasına,  "Hakkında"  sekmesinden ve Başlat menüsündeki Programlar grubundan erişilebilir.

Not:  Sistem ve Gizli özniteliklerini değiştirirken dikkatli olun.  Bunlar,  Windows İşletim  Sistemi  tarafından  özel  klasörleri işaretlemek için kullanılırlar. Sıkıştırma ve İndeks öznitelikleri, yalnız NTFS disk bölümlerinde kullanılabilir.

 


 
Free Hit Counters

   
Web Stats
www.000webhost.com