Kadir Demirel
ÜCRETSİZ ÇEVİRİLER
   
Yahoo Messenger, 17 Temmuz 2018'de kapanıyor.
 


 

 


Turkce Foxit Reader

Ücretsiz Çeviriler

 

BestCrypt Traveller Türkçe

 

Program: BestCrypt Traveller
Sürüm: 1.04 
İşletim Sistemi: 32/64 bit | Windows 8, 7, Vista, XP, 2008 Server, 2003 Server, 2000, NT, ME, 9x 
Boyut: 2.4 MB
Lisans: Ücretsiz
Üretici:
Jetico, Inc.
Türkçeye Çeviren: Kadir Demirel


BestCrypt Traveller arayüz dili, varsayılan olarak İngilizcedir.
İngilizce haricinde Arapça, Çince, Hollandaca, Farsça, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Korece, Lehçe, Rusça ve Türkçe olarak da kullanılabilir.

Default interface language is English.
At the moment BestCrypt Traveller is translated to the following languages:
Arabic, Chinese (Simplified & Traditional), Dutch, Farsi, French, German, Italian, Korean, Polish, Russian and Turkish.


BestCrypt Traveller indir:
http://www.jetico.com/BCTraveller.exe


İnternetten indirdiğiniz dosyaları kullanmadan önce virüs taramasından geçiriniz.
BestCrypt Traveller hakkında: (İngilizce)
http://www.jetico.com/products/free-security-tools/bestcrypt-traveller


BCTraveller Hakkında


BestCrypt Traveller programı, BestCrypt programı ile oluşturulmuş şifreli kapsayıcı dosyalara kullanıcıların hızlıca erişimine izin verir.

BestCrypt Traveller programı, kurulum gerektirmez. Kullanıcı, çalıştırılabilir -executable- program dosyasını çalıştırır (BCTraveller.exe), şifreli yeni kapsayıcı oluşturmak ve kapsayıcıyı bağlamak ya da ayırmak için komutların çalıştırılabileceği standart BestCrypt simgesi, sistem çekmecesinde görünür.BestCrypt Traveller programı, ücretsizdir; kurulum, kayıt ve lisans gerektirmez. Seyahat eden kullanıcılar, onu dünyanın herhangi bir yerinden indirebilir ve şifreli verilerine ulaşabilir. Kullanıcı ayrıca, BestCrypt Traveller programını çıkarılabilir diske şifrelenmiş kapsayıcılarla birlikte kaydedebilir ve yolculuk sırasında geçici olarak kullanacağı herhangi bir bilgisayardan verilerine erişebilir. Lütfen, BestCrypt Traveller programını çalıştırmak için yönetici yetkilerine sahip olmanız gerektiğine dikkat edin.

BestCrypt Traveller, BestCrypt programındaki herhengi bir Şifreleme Algoritması ve Anahtar Üretici ile şifrelenmiş kapsayıcıları destekler. Diğer taraftan, program bilgisayara kurulmadan çalıştığı için, BestCrypt gibi bilgisayarınıza çok sayıda güçlü modüller kurmaz. Bunlar; Kapsayıcı Koruma Aracı, Takas Dosyası Şifreleme modülü, Klavye Filtresi, kapsayıcıları NTFS klasörleri olarak bağlamaya izin veren modül, çoklu kullanıcı işlevi ve genel anahtarla şifreleme ile ilgilidir.

Kullanıcı,  BestCrypt Traveller  yardımıyla sadece şifrelenmiş kapsayıcıdaki verileri okumak ya da kapsayıcıya yeni veriler yazmakla kalmayabilir,  aynı  zamanda  şifrelenmiş yeni kapsayıcı oluşturmak da isteyebilir.  Program,  küçük  ve  basit  bir uygulama  olarak tasarlandığı  için,  kullanıcının Yeni kapsayıcı  iletişim  penceresine,  yeni  kapsayıcı  oluşturmak  için  minimum  bilgileri  girmesi  gereklidir - sadece kapsayıcı adı, yolu ve boyutu.  BestCrypt Traveller,  AES (Rijndael)  şifreleme algoritmasını ve  KG-Ghost  Anahtar Üreticisini  kullanarak  yeni kapsayıcıyı oluşturacaktır.BestCrypt Traveller, Windows komut satırı istemcisini destekler, yani BCTraveller.exe, komut satırından parametere olarak kapsayıcının adı kullanılarak çalıştırılabilir - "Parolayı girin" iletişim penceresi görünecektir. Komut, batch dosyasına eklenebilir. Ayrıca, Windows'un sürükle-bırak aracını da kullanabilirsiniz - kapsayıcı dosya simgesini sürükleyin ve BCTraveller.exe üzerine bırakın.

 

Free Hit Counters

   
Web Stats
www.000webhost.com