Kadir Demirel
ÜCRETSİZ ÇEVİRİLER
   
Yahoo Messenger, 17 Temmuz 2018'de kapanıyor.
 


 

 


Turkce Foxit Reader

Ücretsiz Çeviriler

 

Pazera Free 3GP to AVI Converter 1.5

 

Program: Pazera Free 3GP to AVI Converter 
Sürüm: 1.5 
İşletim Sistemi: XP/2003/Vista/2008/Win7/Win8 
Boyut: 9.0 MB
Lisans: Ücretsiz
Üretici:
Jacek Pazera
Türkçeye Çeviren: Kadir Demirel


Pazera Free 3GP to AVI Converter, cep telefonu video dosyalarını (3GP ve 3G2), AVI ya da MPEG formatına dönüştüren ücretsiz bir video dönüştürücüdür. 3GP / 3G2 dosyaları 3G cep telefonlarında yaygın olarak kullanılmaktadır; ancak, Windows Media Player ve ve diğer popüler oynatıcılar tarafından desteklenmemektedir. 3GP videoları görüntüleyebilmek için daha yaygın olan AVI ya da MPG formatına dönüştürebilirsiniz.

Pazera Free 3GP to AVI Converter arayüzü, çok basit ve kullanıcı dostudur. Video dosyalarını dönüştürmek için dosyaları ana pencereye sürükleyip bırakın ve DÖNÜŞTÜR butonuna tıklayın.

 


Kurulumun son aşamalarında Delta Toolbar kurulumu ve anasayfanızın Delta olarak değiştirilmesi öneriliyor. Delta Toolbar'ın kurulmaması ve ana sayfanızın değiştirilmemesi için Decline butonuna tıklayın. Ya da programı kurmadan çalıştırmak için portable sürümü indirin:
Pazera Free 3GP to AVI Converter 1.5 Kurulan Sürüm İndir:
http://www.pazera-download.com/audio_multimedia/Pazera_Free_3GP_to_AVI_Converter.exe

veya

Pazera Free 3GP to AVI Converter 1.5 Portable Sürüm İndir:
http://www.pazera-download.com/audio_multimedia/Pazera_Free_3GP_to_AVI_Converter_PORTABLE.zip


Pazera Free 3GP to AVI Converter 1.5 Türkçe Dil Dosyası İndir:
http://kadirdemirel.net84.net/3GP_to_AVI_Converter_TR.zip


Programı Türkçe olarak kullanmak için, 3GP_to_AVI_Converter_TR.zip klasörü içindeki Turkish.ini dosyasını çıkararak programın kurulu olduğu dizindeki lang klasörüne kopyalayın. Daha sonra programı açın ve ana penceredeki File menüsünden Options'a tıklayıp, Language başlığı altından Turkish'i seçerek OK butonuna tıklayın.

Portable sürümü Türkçe olarak kullanmak için de, Pazera_Free_3GP_to_AVI_Converter_PORTABLE.zip klasörü içeriğini bir klasöre çıkarın. Kurulan sürümde olduğu gibi burada da Turkish.ini dosyasını lang klasörüne kopyalayın ve programı açarak ana penceredeki File menüsünden Options'a tıklayıp, Language başlığı altından Turkish'i seçerek OK butonuna tıklayın.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Free Hit Counters

   
Web Stats
www.000webhost.com